Sousedé
(1/25)
750 000 Kč
Přepočet na m2:
829 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Cena je včetně provize a právního servisu.
ID nemovitosti:000037
Plocha pozemku:905 m2
Datum aktualizace:16. srpna 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek v Krásné Hoře nad Vltavou, katastrálním území Švástalova Lhota, chatová osada Břehy, výměra 905 m2, který je územním plánem pro obec Krásná Hora nad Vltavou určen k zástavbě samostatně stojícím rekreačním objektem (chatou).

Pozemek se nachází na okraji chatové oblasti Břehy. Příjezd do osady Břehy z obce Kamýk nad Vltavou je po zpevněné komunikaci ve vlastnictví města Kamýk. K samotnému pozemku je příjezd po polní komunikaci ve vlastnicí chatařů. Spoluvlastnický podíl na této komunikaci má také vlastník prodávaného pozemku. Na pozemek je zavedena do sloupku elektřina 220/400 V. V případě zájmu si nový vlastník může nechat vyvrtat studnu.

Pozemek se nachází u lesa, dále je zde vedení vysokého napětí. Z toho vyplývá nutnost dodržovat ochranná pásma. Tím je omezená výstavba rekreačního objektu. Na pozemku lze umístit Tiny house, kdy je obytný vůz umístěn stabilně na podvozku. V příloze jsou fotografie Tiny house pro vaši inspiraci od výrobce Tomáš Zajíček, Chvalín a od výrobce Truhlářství Rillich, Netvořice - Všetice.

Švastalova Lhota, jako i Kamýk, je vyhledávanou rekreační oblastí. Blízká vodní nádrž Kamýk je vyhlášenou lokalitou pro rybáře, lze se zde věnovat projížďkám lodí a dalším vodním sportům. Okolní lesy nabízejí možnost houbaření, turistiky, cykloturistiky a podobně.

Město Kamýk je vzdálené cca 2 km, Příbram 25 km, nájezd na dálnici D4 18 km.

Další informace získáte u makléře.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
000037

Poloha na mapě

Foto - Reality Večerka s.r.o.
Reality Večerka s.r.o.
Zobrazit
kontakt
Reality Večerka s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé