Sousedé
(1/18)
2 500 000 Kč
ID nemovitosti:380148
Plocha pozemku:545 m2
Datum aktualizace:8. dubna 2024

Popis nemovitosti

Nabízím pozemek v Lažanech na krásném místě včetně promyšleného projektu a Stavebního povolení pro RD.

Parcelní číslo pozemku je 357 v katastrálním území Lažany. Je mírně svažitý na JZZ, obdélníkový tvar (délka pozemku je 66,6 m a šířka v nejužším místě je 8,08 m) a celková plocha je 545 m. Rodinný dům bude umístěn ve vzdálenosti 38.8 m od hranice pozemku. Pozemek zajištuje klid a soukromí.

Přístup na pozemek:
Na pozemek vede příjezdová cesta z hlavní komunikace.

Možnosti stavby:
Stavební povolení je na novostavbu jednogeneračního rodinného domu s 2 parkovacími místy na automobil o užitné ploše 124,37 m. Dům je navržen jako dvoupodlažní (přízemí a podkroví) se sedlovou střechou se spádem 35°. Tvar RD obdélníkový, před zádveří, kde je možné si odložit kabát je vstup do chodby, ze které jsou přístupná koupelna, šatna, pracovna, obytný prostor a je zde také umístěno schodiště do 2.NP. V 2.NP je umístěna klidová část domu, kde se nachází ložnice, 2 pokoje a koupelna s WC. Na hranici pozemku je stávající přípojka elektřiny, dále je povolena a zatím neprovedena přípojka vody. Kanalizace je v projektu, řešena odvádění splaškových odpadních vod do malé domácí čističky.

Jiné:
Lažany se nacházejí v uzavřeném údolí obklopeném poli a lesy. Jsou kopcovité a lesnaté vhodné pro turistiku a cykloturistiku. Obec Lažany se nachází mezi obcemi Kuřim (cca 7 min) a Brnem (cca 15 min) autem. Hlavně s Brnem je díky IDS velmi snadná doprava každých 30 minut jede autobus. V obci postaven kulturní dům, ve kterém probíhají různé kulturní akce. Dále v obci hospoda, fotbalové hřiště, tenisový kurt. V obci Lipůvka (cca 3 min autem) najdete mateřskou či základní školu, poštu, lékaře, lékárnu, obchod se smíšeným zbožím COOP a cukrárnu, restauraci i kavárnu.

Zaujala Vás tato nabídka? Přijďte se podívat.

Jestli řešíte prodej Vaší nemovitosti, bude mi ctí Vám pomoci a poradit.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
380148
Celková plocha
545m2
Užitná plocha
545m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Markéta Stupková
Markéta Stupková
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Permanentia

© 2024 Sousedé