Sousedé
(1/15)
3 200 000 Kč
Přepočet na m2:
4.108 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:4365
Plocha pozemku:779 m2
Datum aktualizace:12. dubna 2024

Popis nemovitosti

Jaro přináší nové začátky a s ním přichází i vynikající příležitost pro ty, kteří hledají místo pro svůj budoucí domov v srdci krásné přírody, a přitom si přejí mít snadný přístup ke všem vymoženostem moderního života. Představujeme Vám jedinečnou stavební parcelu o rozloze 779 m², která se nachází v malebné obci Jistebník, kde se spojuje klid venkovského života s výhodami blízkosti velkého města.

Poloha a přírodní prostředí:
Obec Jistebník, ležící jen 10 km od Ostravy, kombinuje venkovský klid s přívětivou atmosférou a bohatou historií. Naše nabídka se nachází v této půvabné lokalitě, kde se snoubí tradice s moderností, a slibuje klidné a příjemné bydlení. Parcela je rovinatá, slunná a nabízí dostatek prostoru pro založení zahrady, kde se každé jaro probudí k životu květy a stromy.

Občanská vybavenost:
V Jistebníku naleznete kompletní občanskou vybavenost – školy, školky, obchody, lékárny, restaurace a kavárny. Pro rodiny s dětmi je zde dostupná základní škola a mateřská škola s kvalitním vzdělávacím programem. Pro milovníky přírody a sportu nabízí Jistebník a jeho okolí širokou škálu aktivit. Díky své poloze je obec výchozím bodem pro mnohé pěší a cyklistické výlety do okolní přírody. Navíc, díky blízkosti Ostravy, jsou na dosah ruky další rekreační a sportovní zařízení, které uspokojí i ty nejnáročnější.

Dopravní dostupnost:
Díky skvělému dopravnímu spojení s Ostravou a okolními obcemi, zajištěnému pravidelnými autobusovými a vlakovými spoji, je Jistebník ideálním místem pro život. Autobusová zastávka a vlakové nádraží v Bezručově osadě umožňují pohodlné cestování.


Technická připravenost pozemku:
Parcela je již nyní vybavena všemi potřebnými přípojkami. Elektrická energie je dostupná na hranici pozemku, stejně tak vodovodní přípojka s ukončenou vodoměrnou měřící šachtou. Aktuálně probíhá na stavebním úřadě žádost o stavební povolení, což značí, že noví majitelé mohou brzy začít realizovat své sny o vlastním domově. Důležitým aspektem je, že pozemek je ohraničen obecní cestou, což zajistí snadný a pohodlný přístup.

Tato stavební parcela v Jistebníku představuje jedinečnou příležitost pro každého, kdo hledá místo pro život v harmonii s přírodou, ale zároveň nechce ztrácet kontakt s pulsem velkoměsta. Ať už si přejete vytvořit zde útočiště pro svoji rodinu, nebo hledáte klidné místo pro svůj odpočinek, Jistebník Vám nabízí vše, co pro to potřebujete. Nechte se inspirovat jarem a udělejte první krok k realizaci svého snu o vlastním domově právě zde, v srdci přírody a přesto tak blízko města. V případě zájmu o podrobnější informace, neváhejte kontaktovat naši BO! kancelář.

BO! spolu tvoříme příběhy..

Základní údaje

ID nemovitosti
4365
Celková plocha
779m2
Užitná plocha
779m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Iveta Palochová
Iveta Palochová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé