Sousedé
(1/10)
3 800 000 Kč
Přepočet na m2:
791 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:3868
Plocha pozemku:4.802 m2
Datum vložení:10. listopadu 2023

Popis nemovitosti

BO! máme na prodej malebný pozemek v idylické lokalitě Bystřice nad Olší, poskytující jedinečnou příležitost pro klidné bydlení. Tento půvabný pozemek o celkové rozloze 4 802 m² Vás okouzlí svým klidem a nádherným okolím.

Stavební část pozemku má 4 089 m² a poskytuje dostatek prostoru pro vaše stavební plány. Kromě toho se k pozemku připojuje les o rozloze 691 m², což dodává nemovitosti příjemný ráz. Na pozemku se nachází i zemědělská stavba s užitnou plochou 22 m², poskytující možnosti pro různé aktivity.

Celý pozemek je oplocen, což zajišťuje soukromí a bezpečí. Na pozemku roste mnoho ovocných stromů, které přidávají pozemku pestrý charakter. Za lesíkem protéká potůček, který dodává této nemovitosti kouzelnou atmosféru a příjemný zvuk tekoucí vody.

Zahradní domek na pozemku disponuje elektřinou, což usnadňuje případné stavby nebo rekreační využití. I přesto, že voda není přivedena na pozemek, lze tuto otázku vyřešit pomocí studny.
Odpadní vody mohou být spravovány prostřednictvím ČOV, což zajišťuje ekologický přístup k životnímu prostředí.

Poloha pozemku je neobyčejně půvabná, nabízí klidné bydlení a nádherné výhledy na Beskydy. Přístup na pozemek je jednoduchý a zajištěn z obecní komunikace, která je udržovaná po celý rok.
Tato lokalita je ideální pro ty, kteří hledají klidné a současně dobře dostupné místo k životu.

Všechna potřebná občanská vybavenost je dostupná v centru Bystřice, což je jen pár minut jízdy autem.

Velikost a umístění tohoto pozemku otevírá široké možnosti pro jeho využití a přizpůsobení vašim potřebám. Nechte se unést atmosférou této jedinečné nemovitosti a přijďte si prohlédnout své budoucí domovské území.

Velice ráda se s Vámi setkám na pozemku osobně. Neváhejte zavolat a domluvit si termín prohlídky!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
3868
Celková plocha
4802m2
Užitná plocha
4802m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Darina Maroszová
Darina Maroszová
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé