Sousedé
(1/16)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:3525
Plocha pozemku:3.959 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024

Popis nemovitosti

Bydlet jako Princezna ze mlejna? Je-li tato pohádka právě díky místu vaše oblíbená, tak jeden takový pohádkový pozemek pro vás máme.

Na Vysočině, v místě na mapě známém jako Skuhrovský mlýn, vám nabízíme pozemek o výměře 3959 m².
Již nyní je celých 1554 m² pozemku vedeno jako zastavěná plocha a nádvoří s dvěma budovami, které sice mají své kouzlo, ale nejspíš jsou určeny k demolici, či v případě touhy po mlýnském kole k zásadní rekonstrukci. Většina pozemku je v územním plánu zařazena v zóně B/1 bydlení v rodinných domech obecně.
Díky stavbě s číslem evidenčním je v místě již přivedena elektřina. Jako zdroj vody je počítáno se studnou, na kterou je vypracován projekt. Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci, která by v případě stavby domu měla být obcí dobudována a zpevněna.

A čím je toto místo tak okouzlující?
Je to učiněná oáza klidu a bezpečí. Poté, co vstoupíte na pozemek z příjezdové cesty, rozprostře se před vámi prostor ohraničený z bočních stran stromy a zelení. Pěšinou kolem staveb umístěných po obou stranách projdete až na konec pozemku, kde se na hladině rybníku zrcadlí nebe s mráčky i větve okolních stromů. Rybník už k prodávaným nemovitostem nepatří, ale výhled na něj i přístup si můžete užívat bezprostředně z vaší zahrady, či vhodně umístěného domu. Jednu studii možného bydlení přikládáme.

Přestože máte pocit, že bydlíte na samotě, do centra obce to je něco přes kilometr a najdete zde základní služby. Nejbližší okresní město Havlíčkův Brod je vzdálen jen 11 km. A pokud potřebujete ještě větší metropoli, do Brna či do Prahy je to stejně daleko, něco přes 100 km.

Takže, hledáte-li svou pohádkovou oázu pro nový domov nebo krásné místo pro více rodin, přijďte se podívat a nasát tak tuto jedinečnou atmosféru.

Základní údaje

ID nemovitosti
3525
Celková plocha
3959m2
Užitná plocha
3959m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Ing. Silvie Jemelíková
Ing. Silvie Jemelíková
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé