Sousedé
(1/13)
1 990 000 Kč
Přepočet na m2:
1.669 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:3217
Plocha pozemku:1.192 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte místo k bydlení mimo město, ale přitom v blízkosti? Potřebujete mít vše potřebné na dosah? Měli bychom bychom pro vás přesně takový pozemek na kraji obce Sedlnice.

Parcela o velikosti 1192 m² je ideální pro stavbu rodinného domu s dostatkem prostoru pro venkovní vyžití a přitom jednoduchou údržbou.
BOnusem je i to, že pozemek je již oplocen a má přivedenou přípojku elektřiny. Díky tomu můžete již nyní užívat pozemek jako zahradu a máte snadnější cestu ke stavbě domu.
Kromě elektřiny je na pozemku i studna. Vodovodní a plynovou přípojku je možné přivést z místní komunikace. Kanalizace není v obci řešena.
Pozemek je mírně svažitý a má ideální orientaci na jih a západ.

Přístup k pozemku je po obecní komunikaci. Do centra obce to máte 3 km a můžete využít veškerou základní občanskou vybavenost, jako je mateřská a základní škola, praktický lékař, pošta, knihovna, obchod i hospůdka.
Za domem můžete využít silniční napojení na Studénku a na D1 jste za pár minut. Do Ostravy tak dojedete za půl hodinky, v Kopřivnici, Novém Jičíně či Frýdku Místku jste za 15 až 20 minut. Pár minut cesty to je do okolních měst Studénka, Mošnov, Příbor. Využít můžete i autobusovou a vlakovou dopravu.
Pozemek se v územním plánu nachází v zóně SV - smíšené obytné vesnické a koeficient prostavěnosti v obci je 40%.

Neváhejte nás kontaktovat a přijďte se podívat na možnost bydlení v sněženkovém království. Pomůžeme vám i s financováním.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
3217
Celková plocha
1192m2
Užitná plocha
1192m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Silvie Jemelíková
Ing. Silvie Jemelíková
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé