Sousedé
(1/12)
1 431 000 Kč
Přepočet na m2:
1.789 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:2844
Plocha pozemku:800 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte pozemek pro stavbu domu, takový, abyste neměli moc práce s údržbou zahrady? Přesně takový pro vás máme a můžete si vybrat rovnou ze dvou sousedících parcel, každé o velikosti 800 m² v obci Hladké Životice.

Pozemky se nachází v okrajové části obce, na ulici Oderská, v příjemné lokalitě CHKO Poodří. Možnost připojení na vodovod a elektřinu. Vjezd na pozemek je možný přímo z komunikace.

Zastavitelnost pozemků je v obci stanovena na 40%, výšková hladina nové výstavby je stanovena u staveb pro bydlení do 9 m s doporučením zachovat tradiční způsob zástavby, tj. 1 NP s využitelným podkrovím a šikmé symetrické střechy.

V obci najdete školku, školu, poštu, knihovnu, restauraci s kulturním domem, multifunkční hřiště. Klidná rovinatá příroda okolo pozemku přímo vybízí k cyklo toulkám a projížďkám kolem řeky nebo k některému z okolních rybníků.

Na pohled se nacházíte v pěkném klidném prostředí a přitom v místě s velmi dobrou dopravní dostupností. 3 km od pozemku můžete využít napojení na D1, do Ostravy to máte 30 minut, do Olomouce 40 minut. V Novém Jičíně jste za 12 minut. Na vlakovou stanici dojdete pěšky za 7 minut a autobusovou zastávku máte pár kroků od domu.

Rádi vám nemovitost ukážeme a pomůžeme i s financováním.

Základní údaje

ID nemovitosti
2844
Celková plocha
800m2
Užitná plocha
800m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ing. Silvie Jemelíková
Ing. Silvie Jemelíková
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé