Sousedé
(1/12)
1 590 000 Kč
Přepočet na m2:
1.160 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:2769
Plocha pozemku:1.371 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte nové místo pro bydlení? Máme pro vás pozemek tak akorát pro stavbu rodinného domu v Hladkých Životicích.
Pozemek má netypickou dispozici. Hlavní část pozemku je dostatečně velká pro rodinný dům, příjezd i zahradu. Doplňkovou část o velikosti zhruba 300 m² můžete využít pro různé technické nebo doplňkové zázemí, případně oddělit.

Pozemek se nachází v okrajové části obce, na ulici Oderská, v příjemné lokalitě CHKO Poodří. Možnost připojení na vodovod a elektřinu.
Zastavitelnost pozemků je v obci stanovena na 40%, výšková hladina nové výstavby je stanovena u staveb pro bydlení do 9 m s doporučením zachovat tradiční způsob zástavby, tj. 1 NP s využitelným podkrovím a šikmé symetrické střechy.

V obci najdete školku, školu, poštu, knihovnu, restauraci s kulturním domem, multifunkční hřiště. Kousek od pozemku se můžete napojit na cyklostezku a využít hezké projížďky kolem řeky nebo k některému z okolních rybníků.

Na pohled se nacházíte v pěkném klidném prostředí a přitom v místě s velmi dobrou dopravní dostupností. 3 km od pozemku můžete využít napojení na D1, do Ostravy to máte 30 minut, do Olomouce 40 minut. V Novém Jičíně jste za 12 minut. Na vlakovou stanici dojdete pěšky za 7 minut a autobusová zastávka, tu máte doslova u domu.

Rádi vám nemovitost ukážeme a pomůžeme i s financováním.

Základní údaje

ID nemovitosti
2769
Celková plocha
1371m2
Užitná plocha
1371m2

Poloha na mapě

Foto - Ing. Silvie Jemelíková
Ing. Silvie Jemelíková
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

© 2024 Sousedé