Sousedé
(1/8)
DJI_0648_1 192 m2
2 900 000 Kč
Přepočet na m2:
2.589 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00311
Plocha pozemku:1.120 m2
Datum aktualizace:1. června 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji výjimečný pozemek o velikosti 1 120 m2 v Liberci. Tento pozemek je umístěn v klidné, zelené čtvrti Vratislavice nad Nisou, která se stává oblíbenou mezi rodinami s dětmi. V docházkové vzdálenosti najdete veškeré potřebné občanské vybavení, lesopark, dětská hřiště, koupaliště, rybníky, vyhlídky, jezírko s vodopádem a běžecký areál. Navíc je zde nově zrekonstruované kulturně-společenské centrum, které nabízí knihovnu, promítací sál a zázemí pro spolkovou činnost.Pozemek lze napojit na vodovodní řad a odpadní vody jsou v této lokalitě řešeny čističkou odpadních vod. Na pozemku se nachází košaté stromy, které zajišťují pocit soukromí a klidu a oddělují vás od sousedního domu a cesty.Tento pozemek nabízí jedinečnou příležitost pro ty, kteří hledají prostorné místo pro stavbu vlastního domu a chtějí žít v klidné a zelené části města. Pokud vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás a domluvte si prohlídku. Financování Vám rádi zajistíme v rámci našeho kompletního servisu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
ID nemovitosti
00311

Poloha na mapě

Foto - Jan Sokolowski
Jan Sokolowski
Zobrazit
kontakt
S&L a partners s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé