Sousedé
(1/14)
DJI_0581_2
16 312 960 Kč
Přepočet na m2:
3.590 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00262
Plocha pozemku:4.544 m2
Datum aktualizace:29. května 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemky určené k výstavbě rodinných nebo bytových domů v Liberci, ve velmi žádané lokalitě, v části Starý Harcov.Jedná se o rovinaté pozemky o celkové výměře 4.544 m2 se zajištěnou příjezdovou cestou z obecní asfaltové komunikace. Vzhledem k tomu, že na pozemku lze postavit několik velkých rodinných domů nebo domů bytových, je možné tuto nabídku pojmout i investičně, jako menší developerský projekt.Aktuálně se již řeší územní rozhodnutí pro výstavbu pěti velkých nadstandardních rodinných domů, kdy každý dům je rozdělen na 3 samostatné velkometrážní byty a je možnost přenechat následně i s tímto projektem k prodeji.Elektřina je na hraně pozemku. Voda vede v komunikaci a na pozemku je v tuto chvíli studna.Odpady jsou potřeba řešit ČOV.V případě zájmu o bližší informace nás kontaktujte. Financování Vám rádi zajistíme v rámci našeho servisu.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
00262

Poloha na mapě

Foto - Jan Sokolowski
Jan Sokolowski
Zobrazit
kontakt
S&L a partners s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé