Sousedé
(1/4)
172 304 Kč
Přepočet na m2:
89 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:4966
Plocha pozemku:1.936 m2
Datum aktualizace:24. dubna 2024

Popis nemovitosti

Zajímavá investiční příležitost do částečně stavebního pozemku v části Pelhřimova - Vlásenice-Drbohlavy. Nabízím k prodeji území, které částečně leží v ploše obcí vymezenou pro budoucí zástavbu rodinnými domy.

Předmětem prodeje je parcela č. 57/17 zapsaná na listu vlastnictví 181 v KÚ Vlásenice-Drbohlavy. Její výměra je 5 808 m2 a k prodeji je zde 1 936 m2. Parcela je nyní vedena na katastru nemovitostí jako orná půda. Zhruba z 1/4 se nachází v oblasti, kterou obec vymezila pro rozšíření stávající zástavby pro bydlení. Při realizaci stavebního záměru budou vlastníci zemědělské půdy finančně kompenzováni několikanásobkem její tržní hodnoty.

V mezidobí je zemědělská půda považována za bezpečnou a stabilní investici. Je to dlouhodobé aktivum, které odolává ekonomickým výkyvům a poskytuje zajištění pro budoucí generace. Investovat do zemědělské půdy je investice do zeleného odvětví, které má významný dopad na životní prostředí a zároveň nabízí výborné zhodnocení vašeho kapitálu.

Vlásenice-Drbohlavy je malá vesnice, část okresního města Pelhřimov. Nachází se asi 9,5 km na jih od Pelhřimova. Uvedená parcela svou druhou stranu přiléhá k Mlýnskému rybníku.

Chcete-li získat více informací, obraťte se na našeho zkušeného makléře. Kontaktní údaje naleznete níže v inzerci. Rádi s vámi nabídku projdeme a zodpovíme dotazy. Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky e-mailem.

Základní údaje

ID nemovitosti
4966
Celková plocha
1936m2
Obytná plocha
1936m2
Užitná plocha
1936m2

Poloha na mapě

Foto - Lukáš Czéhmester
Lukáš Czéhmester
Zobrazit
kontakt
MojePole.cz

© 2024 Sousedé