Sousedé
(1/4)
Rezervace
67 320 Kč
ID nemovitosti:3586
Plocha pozemku:680 m2
Datum aktualizace:12. září 2023

Popis nemovitosti

V přímém zastoupení vlastníka nabízím lukrativní příležitost ke koupi zemědělské půdy, která je v budoucích plánech obce vyhrazena pro výstavbu silnice I. třídy.

Konkrétně se jedná o pozemek 797/1 zapsaný na LV 193 v KÚ Sebranice u Boskovic v okrese Blansko v Jihomoravském kraji. K prodeji je 680 m2, což představuje 1/2 celkové výměry pozemku. Jak je vidět z přiloženého územního plánu obce, v místě, kde se parcela nachází, povede koridor silnice I. třídy I/43 Sebranice Svitávka. Jedná se proto o mimořádnou nabídku s budoucím zhodnocením investice.

V současné době se jedná o ornou půdu prémiové kvality s BPEJ v hodnotě 12,05 Kč

Obec Sebranice patří do dřívějšího okresu Blansko a náleží pod Jihomoravský kraj. Příslušnou obcí s rozšířenou působností je město Boskovice. Obec Sebranice se rozkládá asi sedmnáct kilometrů severně od Blanska a sedm kilometrů západně od města Boskovice. Leží také v turisticky atraktivní oblasti Moravského krasu. Území této středně velké vesnice trvale obývá asi 600 obyvatel.

Pokud jste zaujati touto nabídkou a rádi byste získali další informace, neváhejte kontaktovat našeho zkušeného makléře. Pro účely komunikace jsou níže uvedeny jeho kontaktní údaje.

Příležitost jako je tato se neobjevuje často, proto neváhejte a zkontaktujte nás co nejdříve. Nezaujala vás tato konkrétní nabídka? Vyplňte nezávaznou poptávku na našich webových stránkách a budete pravidelně dostávat nové nabídky e-mailem.

Základní údaje

ID nemovitosti
3586
Celková plocha
680m2
Obytná plocha
680m2
Užitná plocha
680m2

Poloha na mapě

Foto - Veronika Škabroudová
Veronika Škabroudová
Zobrazit
kontakt
MojePole.cz

© 2023 Sousedé