Sousedé
(1/18)
899 000 Kč
ID nemovitosti:996
Plocha pozemku:579 m2
Datum aktualizace:3. ledna 2024

Popis nemovitosti

Novinkou v naší nabídce je rovinatý a velmi slunný stavební pozemek v údolí řeky Opavy, v obci Karlovice nedaleko Vrbna pod Pradědem. Nacházíme se v podhůří Jeseníku, obklopeni lesy a přírodou.
Karlovice představují rozsáhlou obec v údolí řeky Opavy s tradicí letoviska s dobrými klimatickými podmínkami. Na území dnešních Karlovic se začali lidé usídlovat až kolem roku 1527.

Pozemek, jehož výměra je 579 m2 (cca 15m x 37m), je vhodný spíše pro ty, kteří nechtějí trávit volný čas sekáním rozsáhlých travnatých ploch a postaví si zde příjemnou venkovskou stavbu rodinného domu, nebo chatu. Na hranici pozemku je vodovod, elektřina a také obecní kanalizace (ČOV).
Nedaleko pozemku teče řeka Opava, jsou zde penziony, hospůdka, rekreační středisko, pošta či obchod. V blízkosti se nachází také škola a školka, což je ideální pro rodiny s dětmi. Nejbližší větší město je Vrbno p. Pradědem, vzdáleno 5 minut autem, Bruntál je vzdálen asi 20 minut autem.

Pro milovníky přírody a klidu tento pozemek můžeme jen doporučit! Více informací rád sdělím telefonicky, nebo osobně na prohlídce.

Základní údaje

Kanalizace
Vlastní ČOVŽumpa, septik
ID nemovitosti
996
Celková plocha
579m2
Užitná plocha
579m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Robin Konopka
Robin Konopka
Zobrazit
kontakt
ByrFin Real Estate

© 2024 Sousedé