Sousedé
(1/10)
50 000 000 Kč
Přepočet na m2:
20.325 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:1841
Plocha pozemku:2.460 m2
Datum vložení:14. července 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme vám stavební pozemek se studií rodinného dvojdomu, nacházející se v městské části Praha- Smíchov. Na vrcholu kopce Paví Vrch. Jedinečné místo, které nikdy neztratí na výjimečnosti pro svoji jedinečnost a exkluzivitu. Pozemek pro skutečně luxusní sídlo případně pro výjimečný developerský projekt. Změna projektu je samozřejmě možná. Objekt o třech nadzemních podlažích a jednom podzemním podlaží charakterem navazuje na okolní zástavbu. Vila je koncipována jako dvojdům, kde každá jednotka má vlastní hlavní vstup, garáž s technickým zázemím a sklady. V dalším podlaží se nachází prostorný společný prostor s velkorysým obývacím pokojem, kuchyň s jídelnou a pokoj pro hosty. Další patro je věnováno soukromým ložnicím a v nejvyšším podlaží se nacházejí wellness prostory a kancelář. Všechna podlaží mají směrem na jihozápad přímý vstup na terasu s exkluzivním výhledem na Prahu.


Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
1841
Celková plocha
2460m2
Užitná plocha
525m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jiřina Srpová
Jiřina Srpová
Zobrazit
kontakt
NRG International Realty s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé