Sousedé
(1/5)
2 750 000 Kč
ID nemovitosti:21901
Plocha pozemku:6.057 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Prodej pozemku o rozloze 6057 m2 ve Výhledech je tu pro vás! Tento úžasný pozemek nabízí skvělou možnost žít v přírodě a postavit si vlastní rodinný dům dle svých představ. Nechte své sny o vlastním domově ožít na tomto malebném místě.

Hlavní rysy pozemku:

Rozloha: 6057 m2
Rovinatý pozemek
Asfaltová příjezdová cesta
Stavební povolení na výstavbu rodinného domu již získáno
Přípojka na el. na hranici pozemku
V blízkosti hraniční přechod Selb, Aš, Hazlov, Františkovy Lázně a Cheb.
Na pozemku se nachází dům, který je určený ke kompletní rekonstrukci nebo ke zbourání.

Pozemek se nachází v atraktivní lokalitě, která vám nabídne klid a harmonii s přírodou. Jeho velkorysá velikost vám poskytne dostatek prostoru pro vytvoření zahrady, relaxačního prostoru či jiných aktivit, které si přejete.

Díky stavebnímu povolení, které je již k dispozici, nemusíte se starat o složité a zdlouhavé administrativní procesy. Můžete se rovnou pustit do plánování svého vysněného domu a začít jej stavět.

Nabízený pozemek představuje skvělou investiční příležitost pro ty, kteří touží po životě v klidném prostředí, obklopeni přírodou. Bezprostřední blízkost přírodních krás a zeleně poskytuje ideální podmínky pro odpočinek a rekreaci.

Pokud máte zájem o tento pozemek, neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Tato jedinečná příležitost nemusí zůstat dlouho volná. Ukažte svou vizi a začněte stavět svůj vlastní domov na tomto kouzelném místě!

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
ID nemovitosti
21901
Celková plocha
6057m2
Užitná plocha
6057m2
Poloha v obci
Polosamota

Poloha na mapě

Foto - Zdeněk Kříž
Zdeněk Kříž
Zobrazit
kontakt
Carexim Group s.r.o.

© 2024 Sousedé