Sousedé
(1/7)
2 590 000 Kč
Přepočet na m2:
757 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:377245
Plocha pozemku:3.423 m2
Datum aktualizace:22. dubna 2024

Popis nemovitosti

Stavební pozemek 3423m², Vlčkovice v Podkrkonoší

Výhradně vám nabízíme velký pozemek pro Váš rodinný dům nebo podnikatelský záměr, pozemek o velikosti 3423m² k vašemu bydlení či podnikání v obci Vlčkovice v Podkrkonoší.

Ne každý touží po bydlení ve městě, mnohem lépe se spousta lidí cítí nadosah přírody, lesů a luk. Uprostřed klidné krajiny s výhledem na louky a lesy. Popsali jsme Vaši ideální představu? Pak si nenechte ujít nabídku tohoto pozemku pro stavbu rodinného domu na klidném místě v obci Vlčkovice v Podkrkonoší.

Rovinatý pozemek má rozlohu 3423m², v územním plánu obce spadá do kategorie – plochy smíšené obytné - venkovské, což umožňuje výstavbu rodinného domu dle Vašich představ. Dále je možno dle územního plánu vybudovat stavby pro venkovské hospodářské usedlosti, ubytovací zařízení, občanské, podnikání a další. Přímo před pozemkem se nacházejí všechny inženýrské sítě (obecní vodovod, obecní kanalizace, plynovod a elektřina) viz. obrázek inženýrské sítě.

Tento pozemek se nachází v klidné obci Vlčkovice v Podkrkonoší 3 km od Dvora Králové nad Labem nebo 5 km od Jaroměře s veškerou občanskou vybavenosti. Přístup k pozemku je přímo z veřejné zpevněné komunikace. V obci se nachází autobusová zastávka, pošta, dětské hřiště, sbor dobrovolných hasičů, TJ Sokol Vlčkovice. Uvedená nemovitost je vhodná pro trvalé a klidné bydlení nebo podnikání. Do budoucna bude v blízkosti plánovaná dálnice D11, tudíž i vhodná investice do budoucna. Vlčkovice – Hradec Králové po budoucí dálnici cca 15min. Vřele doporučuji zájemcům, kteří hledají klid a dobrou dostupnost.

Je pro Vás pozemek příliš velký? Je tu možnost tento pozemek rozdělit na dva. Kontaktujte mě prosím pro více informací.

Pokud Vás nabídka zaujala, budu se Těšit s Vámi na osobní prohlídce v obci Vlčkovice v Podkrkonoší.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
377245
Celková plocha
3423m2
Užitná plocha
3423m2
Foto - Filip Boudyš
Filip Boudyš
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Infinity

© 2024 Sousedé