Sousedé
(1/4)
2 422 000 Kč
Přepočet na m2:
1.730 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně realitního a právního servisu
ID nemovitosti:365799
Plocha pozemku:1.400 m2
Datum aktualizace:5. února 2024

Popis nemovitosti

Máme pro vás nabídku prodeje pozemku (na fotografii označený 1) o rozloze 1 400 m2, ideální pro výstavbu vašeho vysněného rodinného domu. Nachází se v malebné lokalitě Hlásná Lhota u Jičína, obklopené nádhernou přírodou a okolními horami.
Tento pozemek vám nabízí vše, co potřebujete pro pohodlný a klidný život. Je mírně svažitý, což poskytuje výhledy do okolí a zároveň umožňuje kreativní řešení při stavbě domu. Voda a elektřina jsou již připraveny na hranici pozemku, což vám ušetří čas a náklady při připojení.
Hlásná Lhota je malebná obec s přátelskou atmosférou, která vám poskytne klidný a příjemný životní styl. Máte přímý přístup k přírodě a můžete si užívat pěších túr, cyklistických výletů a dalších outdoorových aktivit. Stanete se součástí srdce Českého ráje.
Tento pozemek je skvělou investicí do vaší budoucnosti a splnění snu o vlastním rodinném domě. Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost!
K tomuto pozemku lze přikoupit ještě pozemek (na fotografii označený 2 a 3).
Buďte rychlí, protože tato nabídka nemusí trvat dlouho. Těšíme se na váš zájem a společně vytvoříme váš vysněný domov v Hlásné Lhotě!

Základní údaje

ID nemovitosti
365799
Celková plocha
1400m2
Užitná plocha
1400m2
Foto - Ing. Marcel Zadrobílek
Ing. Marcel Zadrobílek
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Infinity

© 2024 Sousedé