Sousedé
(1/5)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:1979
Plocha pozemku:1.250 m2
Datum aktualizace:26. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení v obci Hladké Životice, okres Nový Jičín. Tato nemovitost se pyšní svým obrovským potenciálem, díky své poloze v téměř centru obce. S rozlohou 1250m² nabízí tento pozemek neomezené možnosti rozvoje a využití.

Díky své výhodné poloze a skvělé občanské vybavenosti, která zahrnuje školu, školku a poštu, je tento pozemek ideálním místem pro vytvoření bytového komplexu, rodinných domů nebo dokonce rekreačního střediska.

Díky dostupnosti veřejné dopravy, včetně vlaku, dálnice a silnice, je zajištěno snadné spojení s okolními městy a regiony - Olomouc, Ostrava, Nový Jičín a Opava. To otevírá dveře pro cestování, obchodní příležitosti a další potenciální výnosy.

Co se týče technického vybavení, pozemek je napojen na elektřinu s přívodem 400 V. Rovněž je zde přítomný plynovod, vodovod a možnost připojení k internetu, což zaručuje moderní a pohodlný život pro obyvatele.

Neméně důležitou výhodou je také plot, který zajišťuje bezpečnost a soukromí pro všechny obyvatele. Zajistíte tak klidné a bezstarostné bydlení.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Elektrický proud
400 V
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
1979
Celková plocha
1250m2
Užitná plocha
1250m2

Poloha na mapě

Foto - Pavel Petruška
Pavel Petruška
Zobrazit
kontakt
Rybka Reality s.r.o

© 2024 Sousedé