Sousedé
2 300 000 Kč
ID nemovitosti:877984
Plocha pozemku:1.147 m2
Datum aktualizace:11. června 2024

Popis nemovitosti

Hned vedle města Havířov leží malebná obec Horní Suchá, kde se mimo jiné nachází i tento prosluněný pozemek. A ten právě teď hledá svého nového majitele. Říkáte si, že byste to mohli být právě vy? A přeci proč by ne, pojďme se tedy na něj podívat blíže.

Tato rovinatá parcela se nachází kousek od centra obce v její klidné části. Příjezd je řešen po asfaltové obecní silnici. Co se týče inženýrských sítí, podél pozemku vedou všechny potřebné - vodovod, kanalizace, elektřina, plynovod i optický kabel. Celý pozemek je v územním plánu vedený jako stavební pro výstavbu rodinných domů.

Celková plocha 1147 m2 zajistí dostatek místa nejen pro váš dům, ale i pro rozlehlou zahradu. Tak co, už se vidíte na vaší nové terase pozorujíc západ slunce?

Horní Suchá je dokonalým kompromisem, který nabízí tu nejlepší kombinaci rušného města a klidného venkova. Za 15 minut dojdete k mateřské i základní škole. Ani pro potraviny, do restaurace nebo za sportem nemusíte chodit daleko. Vše je při ruce. Pokud se vám ale zasteskne po skutečném ruchu města, stále je tu blízký Havířov, do kterého zvládnete dojet za 5 minut.

Zaujalo vás bydlení v Horní Suché a rádi byste vše viděli na vlastní oči? Buďte mezi prvními zájemci a zavolejte. Budu se na vás těšit.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
877984

Poloha na mapě

Foto - Blanka Bilková
Blanka Bilková
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 4fin Reality

© 2024 Sousedé