Sousedé
(1/8)
2 599 000 Kč
Přepočet na m2:
3.375 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:374635
Plocha pozemku:770 m2
Datum aktualizace:8. ledna 2024

Popis nemovitosti

Dovolte mi, abych vám představila jedinečnou příležitost k nákupu pozemku o rozloze 770 m2, který se nachází v malebné obci Lípa u Havlíčkova Brodu přímo na břehu rybníka. Tento pozemek je ideální místo pro stavbu vašeho vysněného domova nebo útulné chalupy, kde můžete uniknout od shonu velkoměsta a užívat si klidu a odpočinku.

Pozemek je plně připravený pro stavbu - má přivedený plyn na hranice pozemku, vodovodní a elektrická přípojka jsou již na místě a splaškové vody jsou svedeny do obecní kanalizace. Navíc, na pozemku je i vlastní studna, kterou můžete využít pro závlahu zahrady nebo jako alternativní zdroj vody. Na pozemku stojí rodinný dům, který můžete zrekonstruovat nebo jej zbourat a postavit si dům úplně nový dle svých představ.

Tato nemovitost se může pochlubit i svým okolím. Je ohraničena živým plotem z jehličnatých stromů z jedné strany a ovocnými stromy ze strany druhé. Pokud si rádi vychutnáváte klid a soukromí, tak je toto místo ideální právě pro vás.

Co se týče místní infrastruktury, v obci naleznete veškeré základní služby. Pro rodiny s dětmi je zde mateřská školka a škola, pro vaše nákupy slouží místní obchod s potravinami. Pošta je také k dispozici a pro milovníky sportu je zde víceúčelové hřiště, kde můžete hrát fotbal, basketbal nebo tenis a pak navštívit místní hospůdku.

Pokud potřebujete dojíždět do města, Havlíčkův Brod je jen 10 minut jízdy autem a pravidelné vlakové i autobusové spojení je rovněž k dispozici. A pokud byste se chtěli vrátit zpět do Prahy, cesta autem vám zabere pouze hodinu.

Tento pozemek nabízí ideální kombinaci klidného venkovského života a přitom dostupnosti města. Nechte se okouzlit krásou přírody Vysočiny a vytvořte si zde své vlastní útočiště.

Ráda vám toto krásné místo představím.

Základní údaje

ID nemovitosti
374635
Celková plocha
770m2
Užitná plocha
106m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ing. Barbora Hejdová
Ing. Barbora Hejdová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

© 2024 Sousedé