Sousedé
(1/11)
Stavební pozemek
nebyla stanovena
ID nemovitosti:361080
Plocha pozemku:2.519 m2
Datum aktualizace:24. května 2023

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele vám nabízíme lukrativní rovinatý pozemek na západní hranici Prahy 5, v městské části Třebonice.

Stavební pozemek o celkové výměře 2519 m² se nachází ve funkční ploše SV - všeobecně smíšené využití a ploše ZMK - zeleň městská a krajinná. Téměř 500 m² pozemku s charakteristikou SV nabízí široké možnosti výstavby v podobě rodinného domu, menšího bytového domu či administrativní budovy. Jako bonus je v ceně pozemku zahrnut projekt s již vyřízeným stavebním povolením na luxusní novostavbu rodinného domu 6+kk o zastavěné ploše 160 m². Navržený dům je podsklepený, má velkorysou hrubou podlahovou plochu přes 300 m², dvě nadzemní podlaží, střešní pracovnu a dvě parkovací stání. K pozemku je nyní zajištěn přístup na veřejnou komunikaci formou věcného břemene přes sousední pozemky, tyto budou ale v dohledné době odkoupeny a nový majitel tak získá přístup v podobě vlastní příjezdové cesty a dalších 334 m2 navíc.

Pozemek je v této chvíli zatravněný, osázený několika stromy, je čistý a připravený k výstavbě. Jeho obrovskou výhodou je též skvělá poloha. Během několika málo minut jste městskou hromadnou dopravou na metru B Luka nebo autem na pražských Stodůlkách. Ty disponují veškerou občanskou vybaveností stejně jako nedaleko vzdálený Zličín. Obchodní centrum Metropole či hypermarkety Globus nebo Tesco, základní i mateřské školy, množství obchodů, restaurací i služeb tak máte na dosah ruky.

Více informací o této ojedinělé příležitosti získáte u makléře nabídky!

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
361080
Celková plocha
2519m2
Užitná plocha
2519m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Tupá
Lucie Tupá
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé