Sousedé
(1/5)
63 375 750 Kč
Přepočet na m2:
1.350 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:357914
Plocha pozemku:46.945 m2
Datum aktualizace:25. března 2023

Popis nemovitosti

Nově nabízíme (nezasíťované) pozemky o celkové výměře 46 945 m2, které jsou z většiny vedeny jako stavební. Nachází se přímo u aktuální pcherské zástavby. Dle územně plánovací informace je na pozemcích možné postavit jako hlavní využití: bydlení v rodinných domech – venkovské. Na vyžádání vám rádi zašleme aktuální územně plánovací informaci, která byla vypracována místně příslušným stavebním úřadem.

Přípustné využití pozemků je: stavby pro rodinné bydlení s užitkovými zahradami, stavby pro obchod, veřejné stravování, zahradnictví, služby pro drobnou výrobu sloužící pro obsluhu území, stavby pro kulturu, školství, zdravotnictví a sociální péči, stavby pro dočasné ubytování, stavby pro sport, izolační zeleň, veřejná zeleň, parky, zahradní bazény.

Podmínky prostorového uspořádání: Zastavěná plocha nepřesáhne 50% zastavěného stavebního pozemku, velikost stavebních pozemků nebude menší než 600m2, stavby nepřesáhnou dvě nadzemní podlaží s podkrovím bez půdní nadezdívky, Zástavba rodinných domů bude provedena samostatně stojícími domy.

Odkaz na územní plán obce: https://www.obecpchery.cz/uzemni-plan

Přístup je po obecní komunikaci. V obci jsou všechny sítě – plyn, kanalizace, vodovod, elektřina. Budoucí kupující si však bude muset zřídit napojení po vlastní ose.

V případě zájmu se nám neváhejte ozvat pro zaslání dalších informací. Pozemek je volně přístupný a prohlídka je tak možná kdykoliv se vám to bude hodit.

Základní údaje

Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
357914
Celková plocha
46945m2
Užitná plocha
46945m2
Foto - Artem Saykin
Artem Saykin
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé