Sousedé
(1/12)
1 990 000 Kč
Přepočet na m2:
1.974 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize, poplatku, právního servisu a úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:1236-4500
Plocha pozemku:1.008 m2
Datum aktualizace:15. dubna 2024

Popis nemovitosti

Výjimečná příležitost. Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji malebný pozemek v klidném prostředí Horního Těrlicka na okraji obce. Toto klidné a nádherné místo je přírodním rájem, který je dostupný po celý rok a nabízí krásné výhledy na okolní kopce a město. Pokud hledáte klid od shonu a ruchu města, pozemek je pro vás to pravé. Tímto pozemkem získáte nejen kousek úžasné přírody, ale také výhodnou polohu. Tento pozemek je přímo stvořen pro ty, kteří hledají příležitost k výstavbě svého vysněného domova. Každé ráno se můžete probudit s vůní lesa a každý večer si užít ohromující západy slunce nad kopci.
Plánujete stavbu rodinného domu, anebo si přejete postavit vlastní krásnou chalupu u Těrlické přehrady, kam zavítáte o víkendu?

V územním plánu je pozemek určeny k výstavbě rodinného domu, nic méně v současné době probíhá schvalovací proces územního planu a v horizontu cca třech let, nelze stavět rodinný dům. Pokud nespěcháte a plánujete do budoucna stavět, pozemek lze koupit ze slevou.
Příjezdová cesta je obecní, inženýrské sítě (elektřina, voda) jsou na hranici pozemku, odpad řešit ČOV. Okolní zástavbu tvoří převážně rodinné domy. Pozemek s hezkou okolní krajinou má vynikající dostupnost. Hezký výhled na okolní louky, lesy i panorama Beskyd.
Těrlicka přehrada nabízí nespočet možnosti relaxace a sportovního využiti. Podél západních břehů přehrady je vybudován Těrlický okruh pro závodní motorizmus. V blízkosti nádrže se nacházejí tři veřejné pláže, loděnice s půjčovnami loděk a sportovních potřeb. Největší atrakcí se stal vlek pro vodní lyžování, Wakeboarding a Paddleboarding, který je jediným zařízením svého druhu na Moravě a ve Slezsku. Kromě klubu vodního lyžování provozují na přehradě svou činnost dálkoví plavci a dva oddíly jachtařů. Rozšířeno je zde rovněž rybaření a sportovní rybářství na mimo pstruhové vodě a působí zde mezinárodně úspěšný klub sportovního potápěni. V okolí jsou postaveny četné soukromé chaty a hotely, tábořiště, autokempink a několik restauračních zařízení.
Pokud Vás zaujala parcela, a navíc je pro Vás zajímavé místo, neváhejte nás kontaktovat. Pozemky v lukrativním místě nejsou v nabídce moc často a díky němu můžete bydlet zase o něco dříve.
S ohledem na GDPR číslo parcely nesděluji, vážný zájemce určitě nemovitost bude chtít vzhlédnout, a proto doporučuji prohlídku, na které Vám předám podklady.

Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že vám doporučíme nejlepší financování vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. Pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Elektrický proud
230 V400 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
1236-4500
Celková plocha
1008m2
Obytná plocha
1008m2
Užitná plocha
1008m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Irena  Jochim
Irena Jochim
Zobrazit
kontakt
AZET Reality

© 2024 Sousedé