Sousedé
(1/23)
2 017 500 Kč
Přepočet na m2:
2.500 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Konečná cena včetně právního servisu a provize RK.
ID nemovitosti:1194-4500
Plocha pozemku:807 m2
Datum aktualizace:3. února 2024

Popis nemovitosti

Ve velmi žádané lokalitě podhůří Jeseníků, pod Karlovou Studánkou, v obci Václavov Vám v zastoupení majitele nabízíme k prodeji atraktivní stavební pozemky, situované v pásu nad údolím řeky Moravice. Atmosféru místa utváří čistá horské scenérie, která zdůrazňuje velkolepost hor s úchvatným výhledem na horskou krajinu plnou zeleně a do údolí velice řídce zastavěného domy vesnického charakteru. Karlova Studánka, stejně tak Václavov a další blízké okolní obce jsou známou a mimořádně vyhledávanou turistickou destinací, do které v zimě míří tisíce lyžařů, však nenabízí pouze zimní radovánky, ale právě celoroční vyžití, přičemž zvláště kouzelná je tato oblast také od jara do podzimu, kdy okolní horské masivy zlákají k túrám aktivnější turisty či cykloturisty, zatímco si v místě užijí také milovníci rybaření, stejně tak milovníci vodních aktivit jako například koupání, šlapadla, elektroloďky, či stále oblíbenější paddleboarding v blízké přehradě Slezská Harta, která nám průzračně čistou vodou a celkově svým charakterem připomíná severská jezera. Vše v krátké dojezdové vzdálenosti (1 - 15 min. jízdy autem).

Doporučená dostupná lyžařská střediska:
- Ski Areál Čerťák, Václavov, 1. min. jízdy,

- Ski Areál Avalanche, Dolní Moravice, 8 min. jízdy,

- Ski Areál Kopřivná, Kopřivná pod Pradědem, 14 min. jízdy.

Rybaření, vodní aktivity:
- Slezská Harta, 14 min. jízdy.

Veškerá občanská vybavenost:
- Bruntál - okresní město, 7 min. jízdy.

Pozemky:
K prodeji celkem 3 mírně svažité pozemky o výměře 604 - 807 m2. Jednotná cena 2.500,-Kč/m2. Různé plochy výměry, územním plánem určené pro stavby občanského vybavení, např. rekreační apartmány (rychlá návratnost investice). Celková zastavitelnost činí 20 % a maximální výška budov je 12 metrů nad rostlý terén stavebního pozemku. Možnost koupit i sousední pozemky ve větší rozlohové výměře. Na pozemky je již vyřízeno stavební povolení, začít stavět můžete prakticky ihned.

Sítě:
- elektřina: přivedena k hranici pozemků,

- voda: realizace vlastní studny, vydatný zdroj vody (možno doložit hydrogeologickou studií),

- odpady: realizace tříkomorového septiku.

Přístup na pozemky: zajištěn sjezdem z asfaltové obecní komunikace, poté po zpevněné komunikaci v podílovém vlastnictví.

Poloha pozemků v jedné z nejatraktivnějších lokalit srdce Jeseníků nabízí velmi dobrou dostupnost do všech turisticky atraktivních lokalit, stejně tak do blízkého okresního města s veškerou občanskou vybaveností, klidné a bezpečné prostředí. Naše pozemky nabízejí možnost vybudovat útulné domy s veškerým zázemím a velmi nízkými provozními náklady s přímým propojením na zahradu pro aktivity na čerstvém vzduchu.

Garantujeme zcela harmonický převod vlastnického práva k nemovitostem, bezpečný převod kupní ceny z advokátní úschovy. Budeme maximálně nápomocni při vyřizování všech potřebných náležitostí. Těšíme se na Vaši návštěvu

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
110 V230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
1194-4500
Celková plocha
807m2
Obytná plocha
807m2
Užitná plocha
807m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Kamil Dolinek
Kamil Dolinek
Zobrazit
kontakt
AZET Reality

© 2024 Sousedé