Sousedé
(1/9)
IMG_2410
4 490 000 Kč
Přepočet na m2:
2.726 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: cena k jednání
ID nemovitosti:02186
Plocha pozemku:1.647 m2
Datum aktualizace:3. května 2023

Popis nemovitosti

Představuji Vám výjimečnou nabídku stavebního pozemku o velikosti 1647 m2 v nejlukrativnější lokalitě pro bydlení v Klášterci nad Ohří v ulici Přívozní. Jedná se o jediný volný pozemek v této vyhledávané části města. Sítě jsou v blízkém dosahu. Vjezd na pozemek je zajištěn vjezdovou branou z přilehlé ulice. Výhodou tohoto pozemku je jeho velikost, který naskýtá možnost mimo RD ještě dalšího využití, umístění a úžasný výhled na okolní kopce. V těsné blízkosti najdeme cyklostezku vedoucí podél Ohře přes Karlovy Vary, hrad Loket, Svatošské skály až do Chebu, či na druhou stranu přes královské město Kadaň až do Žatce. Dále Krušné hory – vyhlášené skiareály Klínovec a Boží dar jsou vzdálené pouze 30 min autem, dále pak zmíněné Karlovy Vary. Lázeňské město Klášterec nad Ohří nabízí veškerou občanskou vybavenost, a dále lázeňský a zámecký park, kde najdeme lázně Evženie zaměřené na pohybové ústrojí a tenisový klub. Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Financování též zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
02186

Poloha na mapě

Foto - Kateřina Peksová
Kateřina Peksová
Zobrazit
kontakt
Jaroš Real Estate s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé