Sousedé
(1/6)
2 490 000 Kč
Přepočet na m2:
770 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:8932
Plocha pozemku:3.234 m2
Datum aktualizace:12. března 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji soubor pozemků pro bydlení v atraktivní lokalitě Černá Voda, který je ideální investiční příležitostí pro všechny zájemce o dlouhodobý růst a návratnost investice. S rozlohou 3234m² nabízí tento pozemek obrovský potenciál pro rozvoj a výstavbu nemovitostí, které umožní lukrativní prodej.

Poloha je jedním z hlavních faktorů, kterým tato nemovitost zaujme investory. Nachází se na okraji malebné obce Černá Voda, v okrese Jeseník, který je znám svou krásnou přírodou a bohatými rekreačními možnostmi. Tato lokalita přitahuje jak turisty, tak i trvale žijící obyvatele, což zaručuje poptávku po pronájmu i prodeji a vysokou návratnost investice.

Pozemek nabízí možnost výstavby rodinných domků, neborekreačních objektů. Díky rozsáhlé ploše mohou být vybudovány tři samostatně stojící domy. Velká celková plocha umožňuje umístění parkovacích stání i vytvoření velké zahrady podle individuálních představ budoucího vlastníka, což přidává na atraktivitě a hodnotě nemovitosti.

Investoři, kteří hledají dlouhodobě stabilní investici s vysokou návratností, by neměli tuto příležitost přehlédnout. S výhodnou polohou a možností rozvoje nabízí tato nemovitost skvělou investici do budoucnosti.
Je zde k dispozici základní občanská vybavenost, tedy mateřská škola a základní škola nižšího stupně (1.- 5. ročník), pošta, lékárna, hostinec a místní pobočka obchodní sítě COOP.
Obec Černá Voda sousedí na východě a severu s obcí Stará Červená Voda, na severozápadě s obcemi Velká Kraš a Kobylá nad Vidnavkou, na západě s městem Žulová a na jihu s obcí Vápenná. Od okresního města Jeseník je vzdálena 10 km a od krajského města Olomouc 80 km.
S okolím obec spojují autobusové linky 118 a 121.

V okolí obce je velké množství turisticky atraktivních míst, ať už jsou to nespočetná lyžařská střediska, běžecké a cyklistické trasy, jesenické Priesnitzovy lázně, Rejvíz a mnoho dalších.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

ID nemovitosti
8932
Celková plocha
3234m2
Užitná plocha
3234m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jaromír Žák
Jaromír Žák
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Dream

© 2024 Sousedé