Sousedé
(1/9)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Info v RK
ID nemovitosti:6384
Plocha pozemku:6.460 m2
Datum aktualizace:19. října 2022

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové ploše 6.460 m2 v obci Dolní Jílovice, Vyšší Brod. Jedná se o tři stavební pozemky, rozdělené geodetem. Ke každému pozemku je přivedena přípojka elektřiny a na každé parcele je zajištěn hlubinný vrt s nadstandardním průtokem vody. Kanalizaci je nutné vyřešit, septikem, jímkou. Pozemek je lehce svažitý, zasazený do krásné přírody s výhledem na Čertovo Luč a okolní krajinu. Velmi klidná lokalita vhodná k rekreaci i k bydlení. Na pozemku je možné postavit rodinný dům, dřevostavbu. Příjezdová cesta až k pozemku. Vhodné pro developery. Hypoteční úvěr zajistí náš hypoteční specialista. Více informací u makléřky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
ID nemovitosti
6384
Celková plocha
6460m2
Užitná plocha
6460m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Ludmila Štenglová
Ludmila Štenglová
Zobrazit
kontakt
Realitní kancelář ZOO REALITY s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé