Sousedé
(1/25)
6 590 000 Kč
Přepočet na m2:
6.538 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:217080
Plocha pozemku:1.008 m2
Datum aktualizace:15. listopadu 2023

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení majitele bychom vám rádi nabídli zajímavý stavební pozemek v malebné obci Veliká Ves! Tento pozemek o rozloze 1008 m2 je ideální pro ty, kteří hledají klidné a přitom dobře dostupné místo pro svůj nový domov!

Díky své velikosti (1008 m2) a povolené zastavitelnosti 30 % nabízí parcela opravdu dostatek prostoru. Při plánování projektu vašeho domu se tak nebudete muset omezovat a můžete si naplánovat bydlení přesně podle svých představ.

Samozřejmostí je kompletní zasíťování. Na pozemek je přivedena voda, elektřina i kanalizace a vše je připraveno pro připojení k vaší budoucí stavbě.

Veliká Ves je malebná obec s přátelskou atmosférou a výborným spojením do okolních měst. Do Prahy je to autem pouhých 20 minut a kompletní občanskou vybavenost poskytují rovněž Neratovice či Odolená Voda.

V obci se nachází malý obchůdek, hospoda, tenisový kurt, dětská hřiště, rybník či kostel sv. Vavřince. Pro rodiny s dětmi je výhodou mateřská školka, pouhých 150 m od pozemku. Veliká Ves je ideálním místem pro ty, kteří hledají aktivní životní styl v klidném prostředí a zároveň chtějí mít veškerou potřebnou vybavenost na dosah ruky.

Zavolejte si i prohlídku a již brzy se můžete pustit do budování nového domova pro vaši rodinu!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilniceDálnice
Příjezd
Dlažba
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
217080
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Michal Černý
Michal Černý
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2023 Sousedé