Sousedé
(1/20)
1 290 000 Kč
ID nemovitosti:213464
Plocha pozemku:480 m2
Datum vložení:starší půl roku

Popis nemovitosti

Hledáte-li kouzelné místo k rekreaci a odpočinku, tak jste jej právě našli. Připravil jsem si pro vás tuto víkendovou chatu s krásným pozemkem v ničem nerušeným okolím.

Chata disponuje menším kuchyňským koutem, zároveň napojeným na prostor se sprchovým koutem, WC a umyvadlem. Dále budete mít k dispozici obývací část s jídelním sezením, včetně krbových kamen, pohovky a menší schůdky do podkroví, kde naleznete ložnici se vstupem na menší terasu.

Součástí je i garáž a útulná zahrada o výměře 480 m2, která může být ihned využitá i jako stavební parcela, což tuto nemovitost činí ještě více zajímavou.

Nemovitost se nachází v malebné obci Rumburka - Dolní Křečany, v bezprostřední blízkosti vodní nádrže Racek. Toto okolí je často navštěvované a vyhlášené mezi turisty.

Více informací Vám rád poskytnu osobně a zároveň doporučuju prohlídku této bezesporu atraktivní chaty.

Pojďte se teď společně přesvědčit, že je to pro Vás ta pravá nemovitost.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Parkování
Garáž
Příjezd
Nezpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Žumpa, septik
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
213464
Obytná plocha
20m2
Užitná plocha
20m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Jan Bartoš
Jan Bartoš
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé