Sousedé
(1/15)
17 680 000 Kč
ID nemovitosti:208874
Plocha pozemku:895 m2
Datum aktualizace:27. května 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele si dovolujeme nabídnout tuto mimořádnou nemovitost. Pozemek se stavbou se nachází v klidné části městské čtvrti Kbely, v katastrálním území města Prahy. Samotná lokace předmětu prodeje patří, v již tak venkovském charakteru Kbel, k těm nejméně frekventovaným. Přitom dosah do samotného centra Prahy je automobilem 20 minut. Jak na zahradě, tak v přilehlých ulicích a blízkém okolí jsou vzrostlé stromy a až při samotné návštěvě si uvědomíte jedinečnou atmosféru tohoto místa. Obchody, restaurace, lékárny, dětská hřiště, nebo i poštu a další - to vše naleznete v Kbelích. Jen na budoucím majiteli bude, zda se pustí do kompletní rekonstrukce již stojícího domu, nebo rekonstrukci pojme "od podlahy". Ať tak, či tak, získá nový majitel možnost vybudovat nadstandartní bydlení na místě, kterých v našem hlavním městě již mnoho není. Pokud Vás naše nabídka oslovila, neváhejte se nám ozvat - rádi probereme technické záležitosti, technologii prodeje a financování. Se vším pomůžeme, k Vaší spokojenosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
208874
Obytná plocha
130m2
Užitná plocha
130m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Rudolf Vyhnálek
Rudolf Vyhnálek
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé