Sousedé
(1/11)
2 750 800 Kč
Přepočet na m2:
2.990 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:205352
Plocha pozemku:920 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024

Popis nemovitosti

Začněte stavět ihned! Nabízíme k prodeji kompletně zasíťované rovinaté pozemky, včetně stavebního povolení a projektové dokumentace pro výstavbu patrového rodinného domu (lze upravit změnou stavby před dokončením, není nutné nové stavební povolení). Vybírat můžete ze dvou pozemků o výměře 920 m2. V ceně pozemků je zahrnuta přípojka elektřiny, přípojka vody a napojení na kanalizaci. V ceně je také optický kabel pro napojení k internetu.K pozemkům bude vybudována nová příjezdová cesta včetně osvětlení. Sítě i komunikace budou dokončeny již v květnu 2024.

Pozemky se nachází v obci Vrskmaň, v části Zaječice, v nově vznikající zástavbě rodinných domů, v atraktivním prostředí s výhledem na Krušné hory. Obec Vrskmaň se nachází nedaleko měst Chomutov a Jirkov, která poskytnou kompletní občanskou vybavenost. Přímo v obci se nachází mateřská škola a také obecní úřad. V této nově vznikající lokalitě pro bydlení bude vybudována nová zastávka autobusu, která zjednoduší spojení do okolních měst.

V rámci společnosti Bidli vám rádi pomůžeme i s výstavbou vašeho rodinného domu a také s financováním pozemku i výstavby domu s bezkonkurenční úrokovou sazbou. Pozemky lze financovat hypotečním úvěrem, se splátkou již od 8.437,- Kč/měsíc, s použitím 20% vlastních zdrojů.

Základní údaje

Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Typ konstrukce
Dřevěná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
205352
Obytná plocha
108m2
Užitná plocha
108m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Markéta Prchalová
Markéta Prchalová
Zobrazit
kontakt
BIDLI reality, a.s.

© 2024 Sousedé