Sousedé
(1/8)
1 600 000 Kč
Přepočet na m2:
1.600 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:378269
Plocha pozemku:1.000 m2
Datum aktualizace:12. března 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro venkovské bydlení , který je ideální volbou pro ty, kteří touží po klidu, pohodě a spojení s přírodou.

Tato nemovitost nabízí množství výhod. Pokud jste milovníkem přírody a chovu drobného zvířectva, tento pozemek je pro vás jako stvořený. Jeho prostorné rozložení vám umožní vytvořit si svůj vlastní ráj plný zeleně a harmonie. Díky klidnému prostředí si zde můžete užívat pohodu a relaxaci ve spojení s okolní přírodou.

Další výhodou je možnost soběstačnosti. Na tomto pozemku máte dostatek místa pro zahradničení a vlastní pěstování čerstvé zeleniny či ovoce. Budete moci žít v souladu s přírodou a plně využít ekologických principů.

Pozemek nabízí také výbornou dostupnost ke všem potřebným službám a vybavení. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost, školy, školky a obchody. Díky snadnému přístupu k veřejné dopravě se můžete snadno dostat do centra města či okolních obcí.

Tato nemovitost je skvělou investicí do budoucnosti. Buďte tvůrcem svého vlastního domova a vytvořte si ideální místo pro život. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na vás!
Tento pozemek je také možné využít např. pro realizaci venkovského bydlení v nových kontejnerových modulárních domech, které na těchto pozemcích postavíme tzv. na klíč. Neváhejte nás kontaktovat s Vašimi přáními a potřebami. Bydlete po svém. Chybí jen pár kroků a 8 týdnů pro realizaci Vašeho bydlení.
Bydlete hned:-)

Základní údaje

ID nemovitosti
378269
Celková plocha
1000m2
Užitná plocha
1000m2
Foto - Jana Klimešová
Jana Klimešová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé