Sousedé
(1/8)
1 417 920 Kč
Přepočet na m2:
320 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:370078
Plocha pozemku:4.431 m2
Datum aktualizace:2. dubna 2024

Popis nemovitosti

Vítejte v Březové u Karlových Varů, kde je jedinečná příležitost prodeje pozemku ve výši 4431 m2

Tento pozemek je zářivou perlou v malebném kraji, kde se setkává s klidem přírody s blízkostí lázeňských Karlových Varů. S rozlohou ve výši, nabízí vám dostatek prostoru a volnosti pro vaše sny a plány. Ať už sníte o výstavbě svého domova, rekreační chaty nebo se zajímáte o investiční příležitost, tento pozemek má potenciál uskutečnit vaše největší představy.

Zaujmou vás nádherné panoramatické výhledy na okolní přírodu, která vás okouzlí svým klidem a harmonií. Kousek od pozemku se rozprostírají malebné lesy, kde si můžete užít procházky a relaxaci v klidném prostředí. A nezapomeňte, že jen kousek odtud najdete Karlovy Vary s jejich lázeňskými prameny a bohatou kulturní scénou.

Nechte se unést atmosférou tohoto místa, naslouchejte zpěvu ptáků a sledujte, jak slunce zalévá tento pozemek teplými paprsky. Nyní je ta pravá chvíle, abyste si vybrali své vlastní kousky tohoto ráje a stali se součástí této malebné lokality. Březova u Karlových Varů očekává s otevřenou náručí - přijďte a oživte tento pozemek svými sny a plány!

Doporučuji prohlidku.

Základní údaje

ID nemovitosti
370078
Celková plocha
4431m2
Užitná plocha
4431m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mihály Szozánszki
Mihály Szozánszki
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé