Sousedé
(1/8)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:368950
Plocha pozemku:1.700 m2
Datum aktualizace:8. března 2024

Popis nemovitosti

Dlouho jsem si přál postavit dům v části města, kde na sebe navazuje klidná část města a centrum, což mě naplňuje zvláštními pocity.
Velká rozloha našeho pozemku nám s manželkou umožnila splnit si sen. Kromě samotného domu jsme podle našich představ uspořádali a upravili i okolí. Při výstavbě nám velmi pomohlo, že všechny komunikace byly v místě, což urychlilo proces zařizování.
Hřeje mě u srdce, že moji rodiče nyní mohou bydlet blízko nás a nemusíme trávit spoustu času cestováním za nimi. A naši přátelé k nám rádi přijíždějí na návštěvu, protože vědí, že budou mít vlastní zázemí a místo pro soukromí, ale pokud budou chtít, mohou se také velmi rychle ocitnout v centru našeho kouzelného města. Samozřejmě jsme zohlednili i zájmy dětí - aktivně se podílely na plánování a výstavbě hřiště. Další výhodou této oblasti je, že děti mohou samy chodit do školy, protože škola a školka jsou v docházkové vzdálenosti, takže se o děti s manželkou nemusíme bát, když jsme v práci.
Já i moje žena máme rádi, když jsme obklopeni rodinou, přáteli, takže při plánování výstavby v areálu byly zohledněny zájmy všech.
Zavolejte mi - rád se podělím o své zkušenosti!

Základní údaje

Elektrický proud
400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
368950
Celková plocha
1700m2
Užitná plocha
1700m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Alexandr Mizjuk
Alexandr Mizjuk
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Glorion

© 2024 Sousedé