Sousedé
595 000 Kč
Přepočet na m2:
751 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Konečná cena vč. právního servisu.
ID nemovitosti:230112
Plocha pozemku:792 m2
Datum aktualizace:2. května 2024

Popis nemovitosti

Představuji Vám k prodeji pozemek s původními stavbami o výměře 792 m2 v Měcholupech u Předslavi, 10 min jízdy autem od Klatov, ve středové části obce.

Podívejte se pro více informací na samostatnou stránku pozemku: https://dum-mecholupy.cz

INFORMACE A MOŽNOSTI POZEMKU
Pozemek má rozlohu 792 m2, je orientovaný na jihozápad a jihovýchod a nachází se ve středu obce, poblíž Vesního rybníka. Je rohový, ze severní a západní strany jej lemují pozemní asfaltové komunikace. Na pozemku aktuálně stojí 3 stavby - původní rodinný dům a další dvě hospodářské stavby. Všechny stavby se dlouhodobě nevyužívají, jsou určené spíše k demolici. U původního rodinného domu je případně možné ponechat zdivo a vystavět novou stavbu na stávajícím půdorysu - zastavěná plocha činí 112,9 m2. V případě demolice všech staveb je možné vystavět kompletně nový rodinný dům, popř. stavbu dle možností územního plánu.

Pozemek je vedený jako plocha smíšená obytná - (SOv) - venkovského charakteru.
Podmínky prostorového uspořádání:

- koeficient míry využití území KZP : 40 - 60 %
- max. podlažnost : 1-2 NP + podkroví
- min. ozelenění : 25%

INŽENÝRSKÉ SÍTĚ
Na pozemku je vlastní studna (možné připojení k obecnímu vodovodu), k dispozici je elektřina a odpad je třeba řešit zbudováním vlastní ČOV (kanalizace v obci není). Je možná plynová přípojka.

LOKALITA
Pozemek se nachází v Klatovském okrese, ve středu obce Měcholupy, asi 1 km do centra Předslavi, kde najdete základní a mateřskou školu, poštu a obecní úřad. Veškerá občanská vybavenost se nachází v Klatovech, které jsou vzdálené jen 10 min jízdy autem.

Pro koupi pozemku Vám zajistím kompletní realitní a právní servis a v případě potřeby i výhodné financování hypotečním úvěrem.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Vlastní ČOV
Zdroj vody
Studna vrtaná
ID nemovitosti
230112

Poloha na mapě

Foto - Jana Krohová
Jana Krohová
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

© 2024 Sousedé