Sousedé
(1/10)
8 700 000 Kč
Přepočet na m2:
6.473 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:220053
Plocha pozemku:1.344 m2
Datum vložení:29. června 2022

Popis nemovitosti

Představuji k prodeji stavební rovinatý pozemek o výměře 1.344 m2 v Plzni mezi Tyršovým mostem a Radobyčicemi v oblasti Malá Homolka na adrese Radobyčice ev.č. 1509, u ulice K Doudlevcům

Podívejte se na samostatnou stránku pozemku: https://pozemek-radobycice.cz

Pozemek je přístupný z obecní asfaltové komunikace. Je umístěný mezi pozemky se zástavbou rodinných domů, je oplocený, travnatý s několika stromy a keři a je udržovaný.
V zadní části pozemku stojí dřevěná chatka. Na pozemek je přivedena elektřina. V této oblasti není vodovod ani kanalizace, vodu je tedy potřeba vyřešit vrtem a odpady jímkou, nebo čističkou odpadních vod.

Pozemek je stavební. Na pozemku je možné dle územního plánu postavit například rodinný dům, nebo jinou stavbu pro bydlení. 

Pozemek je skvěle dopravně dostupný: zastávka autobusu je 150 m od pozemku, k nájezdu na dálnici D5 je to 5 km a do centra Plzně 7 minut jízdy autem. V docházkové vzdálenosti je i vlaková zastávka Doudlevce - 1,5km.

Pro koupi pozemku zajišťuji kompletní realitní a právní servis a financování hypotečním úvěrem.
V případě více zájemců bude pozemek prodám zájemci, který předloží nejvýhodnější nabídku.
Kontaktujte mě prosím pro domluvení prohlídky:
Jan Štěpánek
TAURUM reality

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
ID nemovitosti
220053

Poloha na mapě

Foto - Jan Štěpánek
Jan Štěpánek
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé