Sousedé
(1/17)
4 241 000 Kč
Přepočet na m2:
4.660 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:200074
Plocha pozemku:910 m2
Datum vložení:2. ledna 2021

Popis nemovitosti

5 minut jízdy autem od centra Plzně je krásný rovinatý pozemek. Ideální místo pro vytvoření nového bydlení na klidném místě s výbornou dostupností na D5.

Podívejte se na videoprohlídku nebo na samostatnou stránku pozemku: pozemek-krimice.cz

Stavební pozemek "C" o rozloze 714 m2 (plus ideální polovina přístupového pozemku, který má výměru 392 m2) leží v klidné zástavbě mezi ostatními pozemky s rodinnými domy. Pozemek je krytý ze všech stran vzrostlou vegetací (tůje, keře, stromy) a poskytuje dokonalé soukromí. Vzhledem ke tvaru a umístění pozemku na něj není vidět ani z komunikace vedoucí podél zástavby. Na pozemek jsou přivedeny všechny inženýrské sítě: elektřina, kanalizace, voda, plyn. Navíc je na přístupovém pozemku studna.

Za pozemkem směrem k poli, je další pozemek, který je možno si pronajmout, nebo jeho část (opět viz vyznačení na obrázku). Majitel pozemku poskytne kupujícímu i projekt na dům, který si nechal již zpracovat.

Legenda k přiloženému plánku:
pozemek A = přístupový pozemek (součástí ceny je ideální polovina tohoto pozemku), celková výměra 392 m2;
pozemek B (východní) = vedlejší pozemek (je také k prodeji na samostatném inzerátu), výměra 823 m2, cena 4.749.000 Kč i s ideální polovinou přístupového pozemku A;
pozemek C (západní) = inzerovaný pozemek, výměra 714 m2;
pozemek D = tento pozemek je možné si pronajmout (nebo jeho část), celková výměra 440 m2.
Možné je také koupit dohromady pozemky A+B+C (viz samostatný inzerát).

Pokud byste pozemek rádi viděli, nebo máte zájem o další informace, kontaktujte mě, prosím.
Pro koupi pozemku zajistím kompletní realitní servis a financování hypotečním úvěrem.

Jan Štěpánek
TAURUM reality

Základní údaje

ID nemovitosti
200074

Poloha na mapě

Foto - Jan Štěpánek
Jan Štěpánek
Zobrazit
kontakt
TAURUM reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé