Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/11)
pozemek
1 100 000 Kč
Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně: cena uvedena bez provize RK
ID nemovitosti:134-105-312239
Plocha pozemku:2.000 m2
Datum vložení:8. března 2018
Datum aktualizace:18. dubna 2018

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme pozemek pro výstavbu RD v obci Prostřední Bečva. Jedná se o nádherný oplocený pozemek kousek od lesa, ale zároveň v dosahu hlavní silnice. Jde o jeden z posledních pozemků určený k výstavbě v CHKO. Ideální například na výstavbu roubenky, rodinného domu či chalupy. Na pozemku jsou veškeré inženýrské sítě. Pozemek je ideálně orientován jihozápadním směrem, proto je prosluněn po celý den. Rovněž toto místo nabízí nádherné výhledy do krajiny. Obec Prostřední Bečva se nachází v okrese Vsetín ve Zlínském kraji. Žije zde asi 1700 obyvatel. Do katastru obce patří horské sedlo Pustevny, kde se nachází lyžařské středisko a vede sem sedačková lanovka.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
134-105-312239
Celková plocha
2000m2

Poloha na mapě

Foto - Michaela Kodrasová
Michaela Kodrasová
Zobrazit
kontakt
CENTURY 21 Alfa

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde