Sousedé
(1/6)
4 000 000 Kč
ID nemovitosti:376746
Plocha pozemku:1.125 m2
Datum aktualizace:23. dubna 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji pozemek pro bydlení v lokalitě Část obce Křečhoř, Obec Křečhoř, okres Kolín. Tento atraktivní pozemek o celkové ploše 1125m² je ideální pro výstavbu vašeho vysněného domu. Nachází se v klidné a příjemné části obce, která je obklopena přírodou a zároveň poskytuje snadný přístup ke všem nezbytným službám a vybavenosti.

Díky své velikosti a rozměrům nabízí tento pozemek dostatek prostoru pro realizaci vašich plánů. Můžete zde vybudovat moderní rodinný dům s prostornou zahradou, která poskytne dostatek soukromí a místa pro relaxaci. Díky klidnému prostředí si zde můžete užívat svůj vlastní kousek ráje.

Pozemek je situován v těsné blízkosti veškeré občanské vybavenosti, jako jsou obchody, školy, školky, lékařská zařízení a další. Díky dobré dopravní dostupnosti se snadno dostanete do okolních měst a obcí.

Pokud hledáte vhodný pozemek pro stavbu svého domu, tento nabízí ideální možnost. Dejte svým snům o vlastním bydlení šanci a vyberte si tento kvalitní pozemek v lokalitě Část obce Křečhoř, Obec Křečhoř, okres Kolín.

V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. Jsme tu pro vás a rádi vám poskytneme další informace či domluvíme termín prohlídky.

Základní údaje

ID nemovitosti
376746
Celková plocha
1125m2
Užitná plocha
1125m2
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Luboš Holub
Luboš Holub
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Kolín

© 2024 Sousedé