Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/8)
600 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:1937
Plocha pozemku:3.998 m2
Datum vložení:20. listopadu 2017
Datum aktualizace:13. března 2018

Popis nemovitosti

Prodej rovinaté stavební parcely situované na okraji obce u lesa. Lze využít na dvě samostatné parcely. Vlastní příjezdová cesta navazující na obecní asfaltovou komunikaci. Veřejný vodovod a datový kabel v komunikaci, elektřina v dosahu. Ve spodní hranici pozemku teče potůček. Mimo záplavové pásmo. Preferovaný prodej celku. Vhodné k výstavbě rekreačního objektu nebo rodinného domu, poloha zárukou klidu. V okolí veškerá občanská vybavenost, Přeštice vzdálené cca 5 km. Více info v RK. Financování hypotékou zdarma zajistíme.

Základní údaje

ID nemovitosti
1937
Celková plocha
3998m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Yuriy Tsypuk
Yuriy Tsypuk
Zobrazit
kontakt
Euro Reality Plzeň s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi Euro Reality Plzeň s.r.o., Ruská 608/52a Mariánské Lázně, IČO: 04974638.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.