Sousedé
(1/6)
650 000 Kč
Přepočet na m2:
465 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: Snížení nabídkové ceny
ID nemovitosti:343471
Plocha pozemku:1.399 m2
Datum aktualizace:29. května 2023

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek, který je nově oddělen geometrickým plánem od bývalé rozlezlé zahrady přilehlého domu. Pozemek se skládá ze 2 parcel. První parcela, blíže ke komunikaci, o výměře 814 m2 je zahrnuta v územním plánu pro výstavbu smíšené plochy obytné (rodinné domy s hospodářským zázemím, event. se zařízením pro drobné podnikání). Parcelu je možno zastavět 30% zpevněné plochy. Druhá část parcely o výměře 585 m2 je zahrada a dle územního plánu ji není možné zastavět. Výstavbu rodinného domu lze tedy situovat blíže ke komunikaci. Elektřina v dosahu a bez problémů k napojení. Voda i pro sousední objekt byla čerpána ze studně. Na pozemku se studna nenachází a buď je potřeba studnu vybudovat, nebo vyčkat na vybudování vodovodu v obci. Obec Malšovice aktuálně plánuje výstavbu vodovodu, dokončuje práce na projektové dokumentaci a samotná realizace bude záviset také na získání dotace na výstavbu a termín realizace zatím není stanoven. Plyn ani kanalizace nejsou k dispozici. Okolní příroda je okouzlující, leč je potřeba počítat s tím, že ve vzdálenosti cca 400m se nachází skládka města Děčín.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V400 V
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
343471
Celková plocha
1399m2
Užitná plocha
1399m2
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Lukáš Trnka
Lukáš Trnka
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Děčín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé