Sousedé
1 150 000 Kč
Přepočet na m2:
1.133 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:327615
Plocha pozemku:1.015 m2
Datum aktualizace:29. listopadu 2022

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji stavební pozemek o rozloze 1015 m2 v centru a přesto na okraji obce Markvartice. Pozemek je částečně svažitý, dle platného územního plánu je možné jej zastavět stavbou BV (bydlení vesnické) se zastavěností 15%. Vodovodní přípojka je vedena v komunikaci, nicméně aktuálně distributor nevyhovuje dalším požadavkům na připojení. Vodu lze řešit studnou, případně alternativou, kterou sdělíme na prohlídce. V dosahu připojení k distribuční soustavě ČEZ. Kanalizační síť a plyn nejsou v oblasti k dispozici. Odkanalizování budoucí stavby je potřeba řešit v projektu ČOV. V přímém sousedství se nachází objekt základní školy. Pozemek je ideální na projekci domu s technickým zázemím a garáží v přízemí a obytnou částí se vstupem na terasu a horní zahradu v 1. podlaží. Obec samotná nabízí veškerou občanskou vybavenost s dopravním napojením autobusy či vlakem na okresní město Děčín, nebo blízkou Českou Kamenici.

Základní údaje

Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
327615
Celková plocha
1015m2
Užitná plocha
1015m2
Foto - Lukáš Trnka
Lukáš Trnka
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Děčín

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé