Sousedé
(1/5)
7 673 300 Kč
ID nemovitosti:398
Plocha pozemku:11.702 m2
Datum aktualizace:5. dubna 2024

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme výjimečný pozemek v obci Klimkovice - Hýlov o celkové ploše 11702 m2, vhodný pro výstavbu jednoho rodinného domu. Pozemek je orientován na jihovýchod, je umístěn v nové zástavbě s výhledem na okolí a je obdélníkového tvaru, příjezd bude řešen po nové soukromé komunikaci a svým umístěním vám přináší možnost vytvořit si svůj vlastní raj na zemi.
Pozemek se nachází v klidné a tiché lokalitě, obklopené nádhernou přírodou. Svou rozlohou poskytuje dostatek prostoru pro vaše plány. Vhodný je pro výstavbu jednoho domu, vhodný především pro výstavbu nadstandardní vily.
Jeho výhodou je také strategická poloha. Klimkovice jsou dobře spojené s okolními městy a nabízí vám vše, co potřebujete pro pohodlný život. Blízkost přírody, škol, obchodů a veřejné dopravy jsou jen některé z výhod, které tato lokalita poskytuje.
Nezastavitelná část pozemku může sloužit jako rozlehlá zahrada a především zajistí dostatek soukromí a nádherný, ničím nerušený výhled na Beskydy.
Přípojka vody a elektřiny bude na hranici pozemku, kanalizace řešena čističkou odpadních vod. Jedná se o velmi klidnou a vyhledávanou lokalitu s dobrou dostupností do Ostravy (cca 15 min.), v těsné blízkosti je také dětské hřiště a penzion s restaurací U Hasičů.

Nabízíme možnost získání dotace NZÚ až 580 tis.!

Bližší informace u makléře.

Rádi Vám také pomůžeme zajistit financování Vaší nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceVlastní ČOV
ID nemovitosti
398
Celková plocha
1412m2
Obytná plocha
1412m2
Užitná plocha
1412m2

Poloha na mapě

Foto - Patrik Svoboda
Patrik Svoboda
Zobrazit
kontakt
Dalphen Reality

© 2024 Sousedé