Sousedé
(1/6)
1 090 000 Kč
Přepočet na m2:
1.284 ,-Kč/m2
ID nemovitosti:756
Plocha pozemku:849 m2
Datum aktualizace:31. ledna 2024

Popis nemovitosti

Hledáte klidné místo k výstavbě Vašeho vysněného domu?

Pak si nenechte ujít tuto zajímavou nabídku!

AGbydleni.cz Vám exkluzivně nabízí prodej rovinatého pozemku s již vzrostlými stromy v obci Lomnička, okres Cheb o velikosti 849 m2. Jedná se o 2 pozemky vedené jako zahrada a ostatní plocha, dle platného územního plánu určeno k výstavbě rodinného domu vesnického typu, možno zastavět 20% plochy pozemku, což je pro patrový rodinný dům naprosto dostačující. Příjezdová cesta je po obecní komunikaci a další část pozemku je možno od obce pronajmout. Elektřina bude přivedena, přípojka na obecní vodovod a kanalizaci na hranici pozemku. Plyn v obci zaveden není.

Tuto nabídku doporučujeme zájemcům, kteří hledají klidné bydlení blízko přírodě a rádi by si postavili své bydlení podle vlastních představ a možností, velikost pozemku je naprosto ideální. Pozemek je vhodný též na objekt využívaný jen k rekreaci, popřípadě využívat jen pro zahradničení.

Obec Lomnička je částí města Plesná v okrese Cheb. Město Plesná těsně sousedí s hraničním přechodem do Německa. Okolí obce je vhodné pro rekreaci, turistiku a sport. V okolí města Plesná je přírodní park Kamenné vrchy a vyvěrají zde také prameny minerálních vod. Je zde tedy krásný a čistý vzduch.

Pro další informace nebo domluvení prohlídky se neváhejte obrátit na našeho makléře. Doporučujeme!

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
756

Poloha na mapě

Foto - Lenka Čechová
Lenka Čechová
Zobrazit
kontakt
AG bydleni.cz, s.r.o.

© 2024 Sousedé