Sousedé
(1/7)
Rezervace
6 970 000 Kč
ID nemovitosti:J09210
Plocha pozemku:1.593 m2
Datum aktualizace:5. dubna 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení majitele Vám na prodej nabízíme pozemek určený pro výstavbu rodinného domu (smíšené bydlení) - ulice Rudolfovská, začátek Vráta (České Budějovice). Pozemek sousedí s rodinnými domy a nabízí čtvercový celek. Celková výměra pozemku je 1593 m². Na pozemku se nachází dvojgaráž, v minulosti byl pozemek využíván jako zahrada. Dle územního plánu je pozemek určený pro výstavbu rodinného domu (smíšené bydlení). 1 minutu chůze od pozemku se nachází MHD zastávku a zhruba 3-5 minut chůze obchod a další občanská vybavenost. Do centra se dostanete během 5 minut autem po Rudolfovské ulici.

Přípojka elektřiny je na hranici pozemku ("kaplička"), vedení plynu, kanalizace, městský vodovod vede přímo před vstupem na pozemek.

Pro více informací neváhejte kontaktovat realitního makléře, a to ve všední dny kdykoli od 9:00h do 18:00h. Na koupi pozemku Vám pomůžeme sjednat financování. Rádi vám poskytneme kompletní podklady a informace k poloze inženýrských sítí (voda, kanalizace, elektřina) a bližší informace o územním plánu.

Základní údaje

ID nemovitosti
J09210
Celková plocha
1593m2
Užitná plocha
1593m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Karel Šandera
Karel Šandera
Zobrazit
kontakt
JUSTO Česká republika

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé