Sousedé
(1/14)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:6625
Plocha pozemku:26.380 m2
Datum vložení:12. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji soubor pozemků o celkové výměře 26 380 m² v obci Trojanovice, okres Nový Jičín. Tento pozemek je ideální pro stavbu jednoho rodinného domu, neboť na jedné parcele se nachází místo přímo určené pro tuto výstavbu. Celý soubor pozemků je rozdělen na trvalý travní porost, lesní pozemky a zahradu, čímž nabízí širokou škálu možností pro využití.

Na vedlejší parcele je také možnost přikoupit starší rodinný dům po částečné rekonstrukci. Tato možnost poskytuje ideální příležitost pro ty, kteří preferují rychlý přesun do nového domova bez nutnosti čekání na dokončení stavby. Dům nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a je vhodný jak pro rodiny, tak pro jednotlivce.

Pozemek se nachází v klidné části obce Trojanovice, což zaručuje klidné a příjemné bydlení ve spojení s přírodou. Díky své rozloze je zde dostatek prostoru pro relaxaci, zahradničení či jiné aktivity na čerstvém vzduchu. Nemovitost se nachází ve vyhledávané lokalitě, která nabízí vynikající dostupnost k veřejné dopravě, obchodům a službám. V blízkosti se nachází také škola, školka a další veřejné instituce, což je ideální pro rodiny s dětmi.

Pozemky jsou vhodné jak pro soukromou rekreaci, tak i pro investiční účely. Výhled do okolní přírody a klidná atmosféra jsou nezaměnitelnými přednostmi této nemovitosti. Celková plocha pozemků nabízí neomezené možnosti pro vlastní realizaci snů a přizpůsobení podle vlastních představ. Bezprostřední okolí je tvořeno příjemnými sousedy a přátelskou komunitou, což zaručuje příjemné bydlení v harmonii s okolím.

Nabízíme vám jedinečnou příležitost stát se majitelem tohoto pozemku a zrealizovat své bydlení přesně podle svých představ. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
6625
Celková plocha
26380m2
Užitná plocha
26380m2
Poloha v obci
Okraj obce

Poloha na mapě

Foto - Tomáš Kocourek
Tomáš Kocourek
Zobrazit
kontakt
Reality Kocourek s.r.o.

© 2024 Sousedé