Sousedé
(1/4)
Fotka 1
5 581 830 Kč
Anuita:
0 Kč
ID nemovitosti:1012
Plocha pozemku:4.327 m2
Datum aktualizace:10. ledna 2023

Popis nemovitosti

Podmínky pro využití ploch:Hlavní využitíRodinné a bytové domyPřípustné využitíStavby pro rodinnou rekreaci a stavby občanského vybavení, veřejná prostranství a související, nebo nezbytná dopravní a technická infrastruktura. Další stavby a zařízení, které svým provozováním a technickým zařízením nenarušují užívání staveb a zařízení ve svém okolí a nesnižují kvalitu prostředí souvisejícího území, například nerušící výroba a služby, zemědělství, které svým charakterem a kapacitou nadměrně nezvyšují dopravní zátěž v území.Podmínky prostorového uspořádáníZastavěné území:Typologie objektů a jejich objemy (vč. podlažnosti) musí odpovídat stávající zástavbě, tj. kontextu urbanistickému a architektonickému.Zastavitelné plochy:Výšková regulace zástavby: max. 2 nadzemní podlaží a (obytné) podkroví u rodinných domů, max. 4 nadzemní podlaží u bytových domů, stavby občanského vybavení a jiných funkcí ve hmotě a podlažnosti korespondující s okolní zástavbou rodinných domů.Rozmezí výměr pro vymezení stavebních pozemků: pro individuální rodinné domy min. 600 m2.Intenzita využití stavebních pozemků: zastavěná plocha pozemku je max. 40 %.

Základní údaje

ID nemovitosti
1012
Celková plocha
4327m2

Poloha na mapě

Foto - Jiří Dvořák
Jiří Dvořák
Zobrazit
kontakt
DM Reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé