Sousedé
(1/17)
4 999 888 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize pro RK a právního servisu
ID nemovitosti:253
Plocha pozemku:2.987 m2
Datum aktualizace:26. května 2023

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastupování majitele Vám zprostředkujeme koupi zajímavého stavebního pozemku o rozloze 2987 m2 v obci Smetanova Lhota na severním okraji jižních Čech. Pozemek je vzdálen cca 1 km od nově budované dálnice D4, která bude dokončena již v roce 2024. Pozemek je tedy skvělou příležitostí k investici a zhodnocení financí.

Už nyní je pozemek v dojezdovém čase pod cca 1 h z Prahy. Ihned u pozemku se nachází místní komunikace druhé třídy, autobusová zastávka, železniční stanice se nachází 100 m od pozemku. To vše podtrhuje skvělou dopravní dostupnost jak z Prahy, tak do blízkého okolí. Obec Smetanova Lhota (současný počet obyvatel 270, obec vznikla v druhé polovině 13. století) leží v jihočeském kraji, 18 km severně od města Písek a s rozlohou 1300 ha spravovaného území. Obec po dlouhá staletí patřila k maltézskému panství Varvažovskému, které v roce 1847 koupil orlický Karel II. Schwarzenberg. Smetanova Lhota je obklopena krásnou přírodou a lesy. Obcí protéká řeka Skalice, přes kterou se klene historický kamenný most. Slunný, rovinatý pozemek se nachází v jihozápadní, klidné části obce.

V blízkém okolí pozemku se nachází barokní zámek Karlov, jezero, turistické, cyklistické trasy a okolí je obklopeno krásnými lesy. V obci se nachází obecní úřad, obchod, restaurace, dětské hřiště, venkovní posilovna a rybník. Jsou zde také dostupné služby jako autoservis nebo truhlářství.

Parcela je vedena v katastru nemovitostí jako stavební a územním plánem je určena k výstavbě rodinných domů. Navazuje tak na stávající plochy v obci určené k bydlení v RD. Parcelu je také možné dopravně napojit ze silnice II. třídy. Z hlediska výstavby se Smetanova Lhota řadí mezi rostoucí obce. Těší se velikému zájmu o bydlení a rekreaci hlavně z důvodu skvělé dopravní dostupnosti a malebnému okolí s jihočeskou atmosférou. Okolí obce lze charakterizovat jako neznečistěné životní prostředí, rovinatá krajina s rybníky, lesy a turistickým vyžitím.

V obci se buduje kanalizace a obec aktuálně plánuje napojení na dálkový vodovod. Plynofikace dosud neprovedena. Koupi nemovitosti je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
ID nemovitosti
253

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jakub Melichar
Bc. Jakub Melichar
Zobrazit
kontakt
Úspěšné reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé