Sousedé
(1/13)
4 907 800 Kč
ID nemovitosti:N00034
Plocha pozemku:926 m2
Datum aktualizace:25. února 2024

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o výměře 926 m2 v zastavěné části města Milovice. Rovinatý pozemek je jižně orientovaný a nabízí dostatek soukromí i prostoru.
Příjezd je z veřejné komunikace a dále po navazující zpevněné cestě. Napojení na inženýrské sítě - veřejný vodovod, kanalizace, elektřina lze napojit i na plynovod.
Pozemek je přichystán k výstavbě RD. S ohledem na dostatečnou šíři pozemku vhodný i pro přízemní stavbu bez nutnosti patra. Zastavitelnost pozemku je 40%.
Město Milovice, ležící v blízkosti Prahy, ale i Mladé Boleslavy, je stále vyhledávanějším místem pro bydlení. K dispozici je ZŠ, MŠ, knihovna, prodejna potravin, restaurace a mnoho dalších obchodů. Působí zde řada sportovních i společenských spolků. Příznivci pohybu ocení blízké turistické stezky, cyklistické trasy, či stále populárnější Pump track. Zdejší sportovní areál nabízí celoroční aktivní vyžití, najdete zde venkovní i kryté tenisové kurty, squash, posilovnu, solárium, Mirakulum a další.
Výborná dopravní dostupnost (Praha, Mladá Boleslav) vlakem i autem. Pozemek lze financovat hypotečním úvěrem, se kterým vám rádi pomůžeme. Pro více informací, mě neváhejte kontaktovat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
ID nemovitosti
N00034
Celková plocha
926m2
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Klicpera
Ondřej Klicpera
Zobrazit
kontakt
RE Partners

© 2024 Sousedé