Sousedé
(1/6)
48117-449826
Rezervace
4 990 000 Kč
Přepočet na m2:
594 ,-Kč/m2
Poznámka k ceně: včetně provize
ID nemovitosti:48117
Plocha pozemku:8.397 m2
Datum vložení:17. února 2023

Popis nemovitosti

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji pozemek v nádherné přírodě obce Oloví. Jedinečná a ojedinělá příležitost pro stavbu na lesním pozemku. Úžasný výhled z vyvýšené zalesněné stráně na Šibeniční vrh, rozhlednu Cibulku a blízké pohoří. Celková plocha 8397m2. Dle územního plánu určeno pro výstavbu RD. Sítě jsou na patě pozemku. Využití je pouze na Vás. Developerský projekt viz. studie, nebo vlastní bydlení s rozsáhlou parcelou? Nedaleké umělé jezero Medard zajistí v budoucnu rychlý vzestup cen pozemků v okolí. Níže link a info: https://www.archiweb.cz/en/n/home/medard-se-ma-stat-novym-centrem-karlovarskeho-kraje-navrhuje-studie Pokud hledáte místo pro bydlení a relax v přírodě s úžasným výhledem a přeci blízko do města, je tato nabídka přímo pro Vás.Veškeré detaily k parcelám a ÚP rádi zodpovíme osobně.

Základní údaje

ID nemovitosti
48117

Poloha na mapě

Foto - Broker Consulting, a.s.
Broker Consulting, a.s.
Zobrazit
kontakt
Broker Consulting, a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé